< zpět

F-SIX X9

Horká novinka (v okamžiku vydání tohoto katalogu je ve fázi testování), která bude do prodeje uvedena v průběhu sezóny 2012.

Tento celoodpružený karbonový rám je zrozen pro vítězství v libovolném XC závodu nebo maratonu.

Plně aktivní 108 mm zdvih poskytuje perfektní grip a jistotu v každé situaci. Minimalizovaný rozměr předního rámového trojúhelníku s masivní přední a středovou partií jsou zárukou výborné tuhosti a přenosu síly jezdce. I přes opticky mohutné provedení vyzařující nekompromisní pevnost se díky multibonding frame stucture podařilo ušetřit neuvěřitelných 300 g hmotnosti!

Multibonding frame structure je kombinací monocoque a tube to tube technologií. Forma pro hlavovou, horní a spodní rámovou trubku se ladí samostatně a potom se vyrábí monocoque technologií. Druhá část rámu, tvořená středovým složením a sedlovou trubkou, je také vyráběna samostatně. Obě tyto části jsou pak následně spojeny v jediný celek.


High Modulus Carbon Tubeset – veškeré segmenty rámu jsou vyrobeny z karbonových vláken s vysokým modulem pevnosti. Pomocí profilací jednotlivých trubek je výsledkem tuhý rám s výbornými absorpčními schopnostmi.


Asymetric Rear Triangle – celokarbonová asymetrická zadní stavba zajištující maximální komfort při jízdě a podílející se na vynikající absorpci nárazů. Asymetrická zadní vidlice zajišťuje lepší průchodnost řetězu.

Rear Carbon Post Mount – celokarbonové patky zadní stavby s přímou montáží brzdového třmenu.


3D Carbon Linkage Arms – 3D tvarované karbonové vahadlo zaručuje úsporu váhy, maximální tuhost a ideální přenos síly na tlumič

Full Sealed Bering Axle systém.


BB92 – rozšířená středová spojka u rámu s ložisky integrovanými dovnitř (Press Fit). Díky této konstrukci lze středovou partii rámu udělat širší a tím i tužší. Ložiska jsou lépe chráněna a jejich montáž je snazší.


Hlavová trubka 1-1/8"" – 1-1/2"" – kombinace nízké váhy klasického hlavového složení (horní miska) s tuhostí 1,5"" konstrukce. Díky této konstrukci je oblast hlavové trubky tužší, kolo má lepší stabilitu ve vysokých rychlostech, řízení je přesnější a kolo se tak lépe ovládá


.


Frame:
PELL'S Custom Hydroforming Tubeset, 4-bar Active Link, CNC parts, HT 1,5"
Frame material:
dural

Fork:
Rock Shox Reba RL 100
Type of fork:
Vzduchová

Fork travel:
100 mm
Type of rear shock:
Rock Shox Monarch RT3

Rear travel:
108 mm
Rear derailleur:
Sram X.9 2x10

Rear derailleur:
SRAM X.9
Speed:
20

Crank – speed:
2
Cassette – speed:
10

Cassette:
Sram PG-1050 10SP 12-36
Chain:
Sram PC1051

Handlebar:
PELL'S XV68 OV
Stem:
PELL'S RX67 OV

Headset:
FSA No.11N
Type of brakes:
ráfkové

Brakes:
Avid Elixir 7
Wheels:
Fulcrum Red Power SL

Rims:
Fulcrum Red Power SL , 6 Int. Standard
Rear tyre:
Continental RaceKing 2.2

Saddles:
PELL'S Long Way
Seatpost:
PELL'S XR2

Crankset:
Sram S1400 PF 2,2
Bottom bracket:
Shimano SM-BB91-41A PRESS FIT

Grips:
PELL'S DD
Sizes:
16/17,5/19/21/22"

Weight:
10,9 kg
 

CATALOGUES >

Oznámení >

DISTRIBUTION >


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg