< zpět

STRATUS Energy


Počítač umístěný na řídítkách umožňuje nastavení 4 režimů podpory. Od zcela vypnuté podpory šlapání až po maximální podporu šlapání. Tento počítač také obsahuje základní funkce cyklocomputeru.Tlačítko umístěné na levé straně řídítek umožňuje pomoc motoru při tlačení kola a tím i velmi snadnou manipulaci s kolem i fyzicky slabším cyklistům.Dojezd kola je podle nastaveného režimu a výškového profilu tratě od 40 do 150 km na jedno nabití a nabízí tedy vyvážený poměr elektrické podpory jízdy a lehké denní sportovní aktivity.

TwinSensor kombinuje dva druhy technologií – snímač otáčení a snímač točivé síly. Střed klik slouží jako jednotka, která průběžně monitoruje tlak vyvíjený na pedál. Tento senzor posílá přesné informace o tom, kolik energie má systém poslat do motoru. Čím větší silou šlapete, tím více vám pomáhá elektrický pohon. Tento snímač točivé síly je doplněn zabudovaným snímačem otáčení, který kontroluje pohyb otáčení klik a chrání jezdce před nechtěnými rozjezdy (např. při čekání na křižovatce s nohou na pedálu).


Stratus energy is new model that we offer. It is combination of older model Stratus with very progresive system of electrical power for bikes SR Suntour HESC.

This bike is advisable to move in city traffic but of course for tripping to nature without using to much of energy. Stratus energy allows you to enjoy common trips for partners with different powers, possibility for long trips even for older bikers or daily trips to work which can help to lower costs in long term.
Energy is the same construction like Stratus, but he is completely redesigned for modern electro bike. Frame is alloy 6061, has got all cables inside of frame and rear triangle VFHS.


VFHS (vertical flexible horizontal stiff)technology combines flat chain stays (foil type)and specifically molded and butted seat stays„S-bend“. Compared to 2010 these stays havemarkedly lower diameter. This combinationprovides rear stay springing in vertical directionwhile keeping maximal side stiffness.

Kvalitní výbavu tvoří blatníky SKS, nosič, přední a zadní LED světlo umožňující užívat světlo na jedny baterie po dobu až 320 h (při běžném režimu jízdy minimálně na jednu až dvě sezóny).Motor je uložen v předním náboji a baterie je umístěna na nosiči, čímž je dosaženo optimálního rozložení váhy. Celá jednotka elektrického pohonu váží pouze 5 kg, což dělá tento systém jedním z nejlehčích na trhu. Hlavní úspora hmotnosti je dosažena pomocí kompaktní baterie, motoru v předním náboji a pomocí nových TwinSensor klik.


Frame:
PELL’S 7005 Custom Tubeset, Rhombus Bi-Axial, VFHS Techn.
Frame material:
dural

Typ lakování:
mat
Fork:
SR Suntour e-bike

Type of fork:
Odpružená
Fork travel:
63 mm

Rear derailleur:
Shimano Deore
Shifters:
Shimano Acera / E-bike SR System

Speed:
1x8
Cassette:
HG41 11-32

Crankset:
SR Suntour e-bike
Pláště :
Kenda Kwick

Type of brakes:
ráfkové
Brakes:
Tektro 837

Wheels:
Quando / Mach 210
Saddles:
PELL'S Tourer

Sizes:
15,5" 18"
Weight:
22,8

 

CATALOGUES >

Oznámení >

DISTRIBUTION >


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg