< zpět

STRATUS Energy

PELL'S 7005 Custom Tube Set, Rhombus Bi-Axial, VFHS Techn.


Pokud hledáte kolo na jízdu po městě, dojíždění do práce nebo jen na občasné vyjížďky bez sportovních ambicí, jsou zde modely STRATUS. Kola STRATUS jsou určená pro jezdce preferující pohodlí a jízdní komfort, kteří žádají kompletně vybavené kolo. Všechny modely mají kvalitní duralový rám z Al 6061, osvědčenou trekkingovou geometrii a využívají stejně vyspělých konstrukčních řešení jako modely Crono.


Všechny modely jsou už z výroby vybaveny kvalitními blatníky SKS, nosičem a LED předním a zadním světlem umožňující užívat světlo na jedny baterie po dobu až 320 h (při běžném režimu jízdy minimálně na jednu až dvě sezóny).


Bi-axiální „Rhombus“ spodní rámová trubka zvyšuje svou profilací pevnost nejen v namáhané části u hlavové trubky. Vertikální zploštění v oblasti středového složení je provedeno na maximální šíři pro dosažení vysoké účinnosti přenosu síly do pohybu vpřed.


VFHS (vertical flexible horizontal stiff ) technologie kombinuje plochou zadní vidlici typu planžety a speciálně tvarované a zeslabované zadní vzpěry S-bend“. Tato kombinace umožňuje propružení zadní stavby ve vertikálním směru při zachování maximální boční tuhosti.


hmotnost elektro-systému: 5kg; baterie: 36V / 8Ah, 500 nabíjecích cyklů; motor: 250 W / 36 V; senzory: rotační, točivý moment (torzní);


 


Frame:
PELL'S 7005 Custom Tube Set, Rhombus Bi-Axial, VFHS Techn.
Frame material:
dural

Fork:
SR Suntour NVX-D LO
Fork travel:
63 mm

Rear derailleur:
Shimano Deore
Shifters:
Shimano Acera

Type of brakes:
ráfkové
Brakes:
Tektro 837

Wheels:
Quando / Mach
Front hub:
motor 250 W; tichý chod; měřič rychlosti

Tyres:
Kenda Kwick
Saddles:
PELL'S Tourer

Sizes:
15,5 / 18
Weight:
22,8kg

 

CATALOGUES >

Oznámení >

DISTRIBUTION >


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg