< zpět

STRATUS

PELL'S 7005 Custom Tube Set, Rhombus Bi-Axial, VFHS Techn.


Pokud hledáte kolo na jízdu po městě, dojíždění do práce nebo jen na občasné vyjížďky bez sportovních ambicí, jsou zde modely STRATUS. Kola STRATUS jsou určená pro jezdce preferující pohodlí a jízdní komfort, kteří žádají kompletně vybavené kolo. Všechny modely mají kvalitní duralový rám z Al 6061, osvědčenou trekkingovou geometrii a využívají stejně vyspělých konstrukčních řešení jako modely Crono.


Všechny modely jsou už z výroby vybaveny kvalitními blatníky SKS, nosičem a LED předním a zadním světlem umožňující užívat světlo na jedny baterie po dobu až 320 h (při běžném režimu jízdy minimálně na jednu až dvě sezóny).


Bi-axiální „Rhombus“ spodní rámová trubka zvyšuje svou profilací pevnost nejen v namáhané části u hlavové trubky. Vertikální zploštění v oblasti středového složení je provedeno na maximální šíři pro dosažení vysoké účinnosti přenosu síly do pohybu vpřed.


VFHS (vertical flexible horizontal stiff ) technologie kombinuje plochou zadní vidlici typu planžety a speciálně tvarované a zeslabované zadní vzpěry S-bend“. Tato kombinace umožňuje propružení zadní stavby ve vertikálním směru při zachování maximální boční tuhosti.


 


Frame:
PELL'S 7005 Custom Tube Set, Rhombus Bi-Axial, VFHS Techn.
Frame material:
dural

Fork:
SR Suntour XCR
Type of fork:
SR Suntour SF13 XCT MLO

Fork travel:
63 mm
Rear derailleur:
Shimano Deore

Shifters:
Shimano EZ Fire
Speed:
3x8

Crankset:
Truativ
Type of brakes:
ráfkové

Brakes:
Tektro 837
Wheels:
Quando / Mach

Tyres:
Kenda Kwick
Saddles:
PELL'S Tourer

Sizes:
15 / 17 / 19 / 21
Weight:
14,7kg

 

CATALOGUES >

Oznámení >

DISTRIBUTION >


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg