< zpět

V centru Brna opět elita

03.05.2011 - MTB kritérium
Brněnské PELL'S MTB KRITERIUM v polovině září opět se špičkovou účastí

Brněnské PELL'S MTB KRITERIUM v polovině září opět se špičkovou účastí

Na závěru bikové sezóny si snad už tradičně nachází cestu do moravské metropole nejlepší  čeští cyklisté na horských kolech. Proč? Láká je atraktivní závod v centru města, který je pověstný špičkovou organizací a především velmi zajímavou tratí. I v letošním třetím ročníku čeká na českou špičku trať nejzajímavějšími částmi města Brna.  Strmé stoupání na hrad Špilberk vystřídají krkolomné sjezdy prošpikované desítkami  schodů. Na pohledy na turistické zajímavosti města, které trať spojuje, mohou závodníci v průběhu závodu zapomenout. Pro diváka je to ale velmi zajímavé  a atraktivní propojení. Navíc je závod s centrem v samém středu města, na náměstí Svobody, spojen s opravdu zajímavým doprovodným programem.

Letošní třetí ročník Pell’s MTB kriteria se jede 18. září na tradiční trati v centru Brna. Cyklističtí fanoušci se mohou těšit na to nejlepší, co český bikový peloton nabízí. Ozdobou startovního pole bude start současné světové jedničky, vicemistra světa 2010  Jaroslava Kulhavého, který letos závodí v barvách továrního týmu Specialized. Rozhodně to ale nebude mít jednoduché. Především  vítězové předchozích ročníků, Jiří Friedl a Milan Spěšný se nebudou chtít vzdát svých postů dobrovolně. Ale až průběh sezóny ukáže aktuální formu jednotlivých závodníků, takže karty rozhodně nejsou rozdány a pro diváky je to příslibem zajímavé podívané. Pořadatelé hledají pro nejlepší české bikery konkurenci i v zahraničí. Právě špičkoví jezdci ze zahraničí by mohli dát závodu ještě větší náboj.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci a příznivci cyklistiky pobavit vystoupením  cyklotrialistů, hudební produkcí mediálního partnera KISS Hády přímo na centrálním náměstí a spoustou zajímavých  nabídek produktů  jako jsou Red Bull, Aminostar, Suunto, Nokia Store aj.

 

 

Další informace na  http://kriterium.pells.cz/

Kontakt pro média: Regina Balounová, balounova(at)reev.cz, GSM: 722 91 74 91


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg