< zpět

Tomáš Haluza na na ME - Fredericia, Dánsko

20.07.2009 - PELL'S team
Po nepřiliš vydařeném dvojzávodě Mistrovství Evropy v Anglickém Cheddaru měl Tomáš možnost si zpravit náladu na závěrečném dvojzávodě, který se konal ve známé hale malého dánského městěčka Fredericia. Nakonec z toho bylo supr 11. místo.

Po nepřiliš vydařeném dvojzávodě Mistrovství Evropy v Anglickém Cheddaru měl Tomáš možnost si zpravit náladu na závěrečném dvojzávodě, který se konal ve známé hale malého dánského městěčka Fredericia.

V sobotním závodě procházel i přes pár kolizí až do čtvrtfinále, kde bohužel spadl v poslední zatáčce při pokusu dostat se na postupové místo.

Nedělní závod nachystal pár změn ve startovní listině, což znamenalo těžké osmifinálové kvalifikační jízdy. Tomáš si však vedl jako zkušený závodník a přes obtížné čtvrtfinále prošel z 2. místa, což znamenalo další letošní účast v top 16. Bohužel však po hromadném pádu v první zatéčce dojel na 6. místě, což ale i tak vyneslo krásné 11. místo.

Celkově Tomáš i přes zranění a neučásti na několika závodech seriálu obsadil 20.místo evropského žebříčku a díky dílčím úspěchům dostal možnost reprezentovat na závodě UCI Supercroos v Jihoafrické rep., kde se budou rozdávat letošní první body olympijské kvalifikace.


Více na www.TomasHaluza.com


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg