< zpět

Romantická dovolená ve dvou :-).

01.08.2006 - PELL'S team
Na poslední týden v červenci

Na poslední týden v červenci jsme si naplánovali rodinnou dovolenou ve dvou, max ve třech s Markem. Následně jsme usoudili, že by se s námi "Mareček" asi nudil a tak jsme se rozhodli přibrat nějaké ty partnery pro trénink. Během týdne se tato akce zvrhla v cyklistické soustředění tří brněnských týmu (PELL'S, BIKE CHALLENGER a PBV MTB team) v počtu cca 18 lidiček.

Dovolenou jsme zahájili účastí v silničním závodě Železný drak. Náročný závod s cílem na vrcholu Pradědu jel Milan Kuchařík a Marek Vidlák. Na startu se sešla velice slušná konkurence závodníku ze Sparty Praha, Silesie a dalších. Kluci se rozhodně nenechali zastrašit a aktivní jízdou v ujeté skupince likvidovali jeden nástup za druhým. Nakonec u závory na Hvězdě nastoupil Milan. Po výjezdu na Praděd byla i tato skupinka roztrhaná. Pro naše kluky z toho bylo 1.(Milan) a 5.(Marek) místo v "A" kategorii.

Pak už romantická dovolená ve dvou probíhala v super ubytování v Horní Lipové. Najezdili jsme spoustu krásných kilometru v Jeseníkách a prožíli večery s kytárkou u ohně i jinde. Takže díky všem a na příští naší dovolené čau!


Špek<


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg