< zpět

Revoluční tretry EXUSTAR PRO se Sidewall Sole technologií

05.08.2008 - Aktuality
Firma Exustar představila novou řadu silničních treter PRO, vybavených revoluční karbonovou podrážkou Sidewall. U běžných treter je podrážka pouze podložkou pro nohu. U modelů Exustar Pro, podrážka poskytuje nejen dokonalou podporu chodidla, ale částečně obepíná i boky nohy.

Firma Exustar představila novou řadu silničních treter PRO, vybavených revoluční karbonovou podrážkou Sidewall. U běžných treter je podrážka pouze podložkou pro nohu. U modelů Exustar Pro, podrážka poskytuje nejen dokonalou podporu chodidla, ale částečně obepíná i boky nohy. Výsledkem je lepší přenos výkonu na pedál beze ztrát způsobených bočními pohyby, větší komfort, lepší ochranu vůči nárazům a významné snížení váhy.

Díky použití pokročilé monocoque konstrukce je možné vyrobit podrážku s různou tuhostí a sílou v jednotlivých partiích. Zóna, kde dochází k hlavnímu přenosu síly na pedál, je 100% tuhá, boční panely přesto zůstávají pružné na místech, kde je to žádoucí.

Tretry E-SR205 budou prvním modelem nabízeným se SIDEWALL technologií, a to ve 4 barevných variantách. Podle generálního manažera Calvina Hsieha, „Trvalo tři roky dotáhnout Sidewall Sole technologii od konceptu k realitě, ale podle dosavadních ohlasů se veškeré úsilí rozhodně vyplatilo“. Za zmínku stojí, že firma Exustar se věnuje výrobě cyklistických bot už od roku 1993.

Exustar Pro (E-SR205)

- Nízká váha, jen 582g / pár

- Svršek z umělé kůže s prodyšnou síťovinou

- Snadno nastavitelná kovová přezka doplněná 2 pásky na suchý zip

- Anatomická vložka z materiálu EVA

- Podrážka kompatibilní se systémy LOOK, Exustar, EPS-R, SPD-SL


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg