< zpět

Poděkování od zákazníka

25.02.2014 - Napsali o nás

Chtěl bych Vám touto skromnou cestou poděkovat za to, co děláte. Když píši Vám, tak myslím celému kolektivu Vaší firmy!! Bylo pro mě, v džungli značek, výrobců, komponent, modelů a barev na tuzemském trhu, složité, vybrat si svého favorita, ale jsem velice rád, že jsem narazil na Vaši značku. To, že jsem si Vaše kolo nakonec koupil a po prvních kilometrech jsem z něj unešený, je jen ,,třešínka na dortu“!

 Mnohem Více si cením Vaší vize, vystupování na trhu a celkově toho, co děláte! Ať už to bylo vystupování Vašich prodejců v Brně na podnikové prodejně, jejich rady po telefonu, nebo trpělivá péče o byť malého a nezajímavého, avšak nadšeného zákazníka. A to ani nemluvím o tom, co za skvělý tým musí stát za mým novým kolem. Nemůžu se na něj vynadívat a nemůžu se dočkat každého kilometru!

  Proto bych Vám, celému personálu firmy PELL'S chtěl upřímně poděkovat za to, co pro cyklistiku, cyklistu samotného, ale i pro jméno českých kol ve světě děláte! Přeji Vám, aby se úspěchy jen hrnuly, dařilo se Vám a všichni konkurenti Vám sledovali jen zadní odrazku. Nejsem sice profesionál, ale o to víc mě potěšilo, co jsem za svoje peníze dostal!

 Dělejte prosím svou práci dál s takovým entuziasmem, nadšením a pílí, protože je krásné sledovat, co šikovné moravské ruce dovedou!


web_pozadi_zima_182.jpg,web_pozadi_zima_183.jpg,web_pozadi_zima_184.jpg,web_pozadi_zima_185.jpg