< zpět

Plus Náměšťský cyklomaraton -Galaxy

24.08.2007 - PELL'S team
V sobotu 25.8.2007 hostila

V sobotu 25.8.2007 hostila Náměšť nad Oslavou v pořadí už 8. závod Galaxy série. Pro závodníky byly vyměřeny 2 tratě, na 35km a 60km. Barvy týmu zde hájili Zdeněk Gold, Matouš Jobánek, Lukáš Petr a junioři Ivoš Dušek a Zdeněk Poulík.

Na 60-ti kilometrovou trať se vydal Matouš s Lukášem, ale oba posihla smula ve forme defektu a přetrženého řetězu. Oba tento závod nedokončili.

Na krátké trati dojeli všichni tři naši závodníci, Zdeňka Poulíka také potkal defekt, ale ten po opravě pokračoval dále v závodě. Hned po startu se začalo pěkně zostra. Na špici byl vidět náš Zdeněk Gold, který až do Mohelna vedl závod s celkem velkým náskokem, pak jej sjel závodník z Rock Machine Cyklomax a společně jeli skoro až do cíle. Zdeněk Gold dojel nakonec na pěkném 2.místě v kat i celkově. Zděněk Poulík 7. v kat. M15-19, Ivo Dušek 8. v kat. M 15-19. Výsledky naleznete na: cyklomaraton.sokolisti.org a fotky na www.racefoto.cz.