< zpět

PELL'S výhradním distributorem značky Magura

13.09.2006 - Aktuality
Firma PELL'S rozšířila své portfolio zastupovaných značek o produkty světoznámé značky Magura

Firma PELL'S rozšířila své portfolio zastupovaných značek o produkty světoznámé značky Magura.

Tato německá firma není pouze průkopníkem v produkci nekompromisních hydraulických kotoučových a ráfkových brzd, ale stále více se zaměřuje i na výrobu vysoce kvalitních odpružených vidlic. Magura spolupracuje též s firmou DT Swiss a nabízí kvalitní zapletená kola pro kotoučové brzdy.

Značka Magura si drží vysokou kvalitu svých výrobků a unikátní pozici na trhu díky tomu, že veškerá výroba a vývoj probíhá výhradně v Německu. Důkazem kvalitní technologie zpracování je i produkce dílů pro renomované automobilky.

Magura svou ucelenou nabídkou hydraulických brzd a vidlic obsáhne široké spektrum zákazníků. Své příznivce jistě potěší i ucelenou nabídkou doplňkového zboží a příslušenství.

Firma PELL’S tak udělala další krok při realizaci své strategie pokrývat potřeby cyklistických prodejen komplexním způsobem, na základě pečlivého výběru významných světových výrobců, jejichž sortiment se vhodně doplňuje.

Firma Magura tak velmi dobře doplní ostatní zastoupené značky Ciclosport, Cratoni, Da Bomb, WTB, Exustar, Nalini, Pedros a vlastní značky PELL’S Bicycles, X-Race PELL’S Esprit a PELL’S Sport Wear.


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg