< zpět

Mistrovství ČR v Maratonu – Malevil cup

23.06.2010 - PELL'S team
Malevil cup byl opět součástí Českého poháru MX

Malevil cup byl opět součástí Českého poháru MX a letos se jel jako Mistrvství ČR v maratonu, takže se na startu sešla kompletní česká špička. Náročnou a překrásnou 107 km dlouhou trať v Lužických horách ještě trochu ztížil letos již tak obvyklý déšť. Pršet přestalo až v pátek v deset večer před závodem a přestože Lužické hory mají písečný podklad, tak o blátivé pasáže opravdu nouze nebyla. Závodníkům v barvách Pell´su se opět dařilo. V kategorii Muži 19-29 let zvítězil Václav Strnad (absolutní pořadí 11. místo) a na 7. místě dojel po defektu Tomáš Kechrt (abs. 30. místo). V Mistrovské kategorii Muži nad 40 let dojel na krásném druhém místě Jarda Rygl (abs.27. místo), když k zisku Mistrovského dresu chybělo necelých 5 minut… Kompletní výsledky na www.paklisport.cz