< zpět

Mistrovství ČR MTBO

19.09.2008 - PELL'S team
Víkend 13.-14.9.2008 byl přímo nabitý prestižními akcemi

Víkend 13.-14.9.2008 byl přímo nabitý prestižními akcemi (GT v Jedovnicích, Spořka na Ještědu, Sudety, silniční Král a nevím co ještě). Jarda Rygl absolvoval finálové kolo Českého poháru a Mistrovství ČR ve štafetách v bajkovém orienťáku MTBO. Tak jak se vydařil počasím poslední hezký víkend, dařilo se i výsledkově. Sobotní finálový závod na trati middle vyhrál o více než 2 minuty. Do Českého poháru si tak připsal cenné body a v konečném účtování obsadil 2. příčku za Brněnským Martinem Ševčíkem. V neděli po celkem vydařeném večírku se odjelo MČR ve štafetách. Pell´s MTBO Team ve složení Míra Rygl, Matěj Peths a Jarda Rygl obsadil 3. příčku za borci z Tesly Brno a USK Praha.