< zpět

Cyklomaraton tour - Okolo Brna

22.08.2010 - PELL'S team
Další ze seriálu závodů Cyklomaraton tour

Další ze seriálu závodů Cyklomaraton tour se jel v blízkosti Brna. Tento seriál se skládá ze 14 závodů okolo měst a vybrané jsou součástí Českého poháru 1/2 MX. Brno bylo jedním z nich.

Jely se 2 tratě, 30 a 60 km. Delší trať jala dva stejné okruhy. Na start kratší se postavil Marek Vidlák, který se po sobotním 3. místě z Leštiny chtěl jen rychle vyjet. Vyjetí bylo opravdu velmi rychlé a Marek přidal do víkendu další bednu, tentokrát 2. místo absolutně.

Na startu delší tratě byl Vašek Strnad, Franta Heitl, Verča Strašilová a Lubomír Vidlák.

Vašek si dojel pro pěkné 11. místo (2. v kategorii M20), Franta Heitl 23. celkově (8. M20)

Verča je letos opravdu parádně rozjetá. V pohárovém závodě si dojela s velmi těsnou ztrátou na Ilonu Bublovou krásné 2. místo.