< zpět

Chlubna cup - XC

03.06.2007 - PELL'S team
V sobotu 2.6. 2007 přivítal Žďár nad Sázavou, po týdenní pauze

V sobotu 2.6. 2007 přivítal Žďár nad Sázavou, po týdenní pauze, opět závod ze seriálu Chlubna cup. Jednalo se o třetí závod v pořadí a jelo se Cross country na 35 km. Oproti loňsku byla trať závodu zcela změněna a po shodě závodníků byla i lepší než minulý rok. Za Pell´s team startoval pouze Martin Zach. Martin se hned od startu ujal vedení, a vypracoval si malý náskok před ostatním polem závodníků, ve druhém kole byl dojet Pepou Kučerou ( Cyklochlubna ) a v závodě pokračovali osamoceně na čele. Vypracovali si slušný náskok, který v průběhu závodu navyšovali a do posledního sjezdu najížděli společně. Martin nepustil Pepu ani na chvíli před sebe a celý závod odtáhl a to se mu i vyplatilo v posledním sjezdu, kde na Pepu najel par metříků a dojel si pro celkové vítězství.