< zpět

ČEZ MTB MARATON 2008

28.04.2008 - PELL'S team
V neděli se jel v Třebíčí první ročník ČEZ MTB maratonu.

V neděli se jel v Třebíčí první ročník ČEZ MTB maratonu. Na delší ze dvou tratí se postavilo cca 200 závodníku. Na trati se po předchozích deštích rozhodně neprášilo. Profil trati byl pěkně do rychla a první sedmička Eliťáku se vešla pod 1:50 min. Na startu se objevila pěkná konkurence. V první řadě byli závodníci jako Ondra Fojtík, Petr Cirkl, Jan Jobánek, Martin Horák, Karel Hartl, Aleš Kestler,... .Nejlépe z našich si vedl Lukáš Frýba, který obsadil 4. příčku celkově, když mezi prvními 6 -ti byly opravdu jen vteřiny.

Početné zastoupení týmu doplňovali Jarda Rygl - 14.,Matouš Jobánek - 16., Milan Bachman - 18., Zdenek Gold - 20., Zdenek Poulík - 28., Václav Vacek 35., Lukáš Kouřil - 36.

V kategorii 40 let a starší jsme získali bednu za 3. místo Jirky Dalera, Luboš Vidlák skončil v této kat. 7.

Monika Klimešová skončila mezi ženami na 7. místě

Škoda, že si pořadatelé moc nelámali hlavu s rozdělěním podle standardních kategorií, přineslo by nám to další dvě první místa v kat Jun. a 50+. Třeba příště :-). Značení tratě také nebylo přiměřené rychlosti, jakou se závodníci po ní pohybovali, ale bylo po celé délce trati vyvážené :-), takže člověk věděl, že musí dávat pozor. Snad jsou to jen porodní bolesti a v dalším ročníku již budou chybky vychytané. (Podrobnosti viz www.cezmtbmaraton.cz)


web_pozadi_zima_182.jpg,web_pozadi_zima_183.jpg,web_pozadi_zima_184.jpg,web_pozadi_zima_185.jpg