< zpět

Česká Kamenice, ČP XC, 1/2MX.

18.07.2006 - PELL'S team
Nejvzdálenější závod ČP v České Kamenici probíhal za nádherného počasí.

Do Kamenice jsme odjeli v sobotu ráno. Po příjezdu a prezentaci jsme vyrazili na trať XC, abychom zhlédli závod kategorie ELITE. Stálo to opravdu za to. Trať je opravdu hodně náročná. Náročné stoupání, extrémně těžké sjezdy, hodně běhání. Na start se v této kategorii postavilo 60 borcu. Mistrovský závod vyhrál s přehledem Pavel Boudný. Milan Šustek po krkolomném pádu v sekci Žába propadl v pořadí. Dojel ale do cíle (39. místo).

Nedělní závod v 1/2 MX jeli z našeho týmu Marek a Tom Vidláci a Milan Kuchařík. Závod začínal dlouhým a náročným stoupáním, které rozřadilo startovní pole. Marek jel na konci stoupání ve skupince na čele startovního pole. Milan sjížděl tuto skupinku zezadu. Asi na šestém kilometru měl velmi nebezpečný pád. Prasklá řidítka,(podotýkám, že nebyla zn. PELL'S) ve sjezdu budou asi patřit k nejhorším Milanovým zážitkum. K tomu asi přišel o reálnou šanci skončit v celkovém pořadí poháru na bedně v kategorii 19/29.

Markovi závod vyloženě sedl. Dojel na celkovém 11. místě (7.ELITE) a po pokaženém Zadově se posunul na celkové 4. místo v ČP 1/2MX. V Plzni zkusí zabojovat o celkovou bednu.

Tom si závod docela protrápil. Dojel na 12. místě v ELITE a klesl v celkovém pořadí na 5. místo.

Špek<


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg