< zpět

časopis Velo 1/2006 kolo X6

10.01.2006 - Napsali o nás
" Nás však naplnila zvědavost poté, co jsme do exkluzivního testu přizvali zcela nově do prodeje uvedené kolo domácí značky PELL'S s neobvyklou konstrukcí zadní stavby využívající karbonové planžety namísto standardních trubek

" Nás však naplnila zvědavost poté, co jsme do exkluzivního testu přizvali zcela nově do prodeje uvedené kolo domácí značky PELL'S s neobvyklou konstrukcí zadní stavby využívající karbonové planžety namísto standardních trubek.
Tato dostala jméno Medium Tail, měla by tvořit jakýsi mezistupeň mezi pevnými koly (hardtaily) a sof-taily a byla tím, proč jsme poprvé do rubriky exkluzivních testů přizvali český produkt "


" Medium Tail skutečně nabízí více pohodlí než hardtail (s jeho kvalitou se odstup zmenšuje, ale je) při zachování dostatečné tuhosti zadní partie a vynikající hmotnosti.
Bude proto zřejmě výbornou volbou pro ambiciózní jezdce nejen na dlouhých tratích, ale i XC okruzích. "web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg