< zpět

časopis Cykloservis 9/2006 - kolo RAZZER Elite

09.05.2006 - Napsali o nás
" Gripy PELL'S byly i přes jemnější vzorek dobře přilnavé a nabídly pohodlný úchop. První kilometry jsme dupali do pedálů a užívali si lehkosti jízdy. Bike skvěle zrychloval i dobře držel tempo, energie se nikam zbytečně neztrácela."

" Gripy PELL'S byly i přes jemnější vzorek dobře přilnavé a nabídly pohodlný úchop. První kilometry jsme dupali do pedálů a užívali si lehkosti jízdy. Bike skvěle zrychloval i dobře držel tempo, energie se nikam zbytečně neztrácela. Zadní stavba se díky profilaci nekroutila do stran. Přední část rámu bychom rozdělili na dva celky. Přední trojúhelník totiž zhruba do poloviny nebyl tak tuhý, zato druhý celek směrem k sedlové trubce a středovému pouzdru značně přituhl. To mělo za následek dobré pohlcování vibrací, ale i solidní tuhost v záběru. Zadní stavba také pohlcovala rázy, ale tuhost jí byla téměř vlastní. Geometrie byla jasně orientovaná na XC. Ve stoupáních se bike držel předním kolem při zemi .

Stoupaní tedy byla na jedničku. V dlouhých sjezdech se kolo chovalo naprosto klidně a vyváženě.

Velkou spokojenost vyvolaly pláště WTB Ostrý vzorek se dobře zakousnul do jakéhokoliv měkkého i tvrdšího podkladu a směs dobře držela i na kluzkých kamenech a kořenech. Nízký valivý odpor byl také přínosem a i přes šíři 1,95" pláště solidně tlumily rázy. Ke komponentům brzd, řazení a pohonu nemáme připomínky. Kliky byly tuhé a řazení fungovalo spolehlivě. Stejně jako našlápné pedály, které dobře sloužily i v blátě.

Zákazník získá kvalitní rám se spolehlivým osazením a vlastnostmi, které bychom čekali ve vyšší cenové třídě. "<


web_pozadi_zima_182.jpg,web_pozadi_zima_183.jpg,web_pozadi_zima_184.jpg,web_pozadi_zima_185.jpg