< zpět

Bilancování roku 2007

19.12.2007 - PELL'S team
Konec roku se blíží velice rychle

Konec roku se blíží velice rychle a tak je čas shrnout události uplynulé sezony.

Tým se nám pěkně rozrostl, ke konci roku nás bylo bez mála 30. Proti roku 2006 jsme odjeli více, než dvojnásobek závodu. Z celkem 398 startu stáli členové týmu ve 11o případech na bedně (1,2,3) v dalších 38 byli do 5. místa(podiová umístění). To je velice slušná bilance.

Mezi nejlepší výsledky patří 5. místo Milana Šustka v ČP 1/2MX, 4. místo Lukáše Frýby v ČP XC(Open), medaile z MS a ME v MTBO Jardy Rygla.

Nechci ale jmenovat jednotlivě, byl by to velice dlouhý výčet.

Pro mě osobně byl celý rok ve stresech s Markem, který bojoval na jiném poli. Vzhledem k dobrému konci doufám, že na jaře naskočí do rozjetého vlaku a bude bojovat s ostatními o další bedny.

V činnosti celého týmu vidím rezervy v kolektivním nasazení. Naše činnost byla trošku hektická. Proto se pokusím dát naší činnosti trošku víc organizace. Myslím, že by se to mohlo projevit lepšími výsledky na závodech a větším zviditelněním našeho týmu.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem našim sponzorum. Bez jejich přízně bychom neměli takové podmínky k naší činnosti. Doufám, že do příští sezony bude naše spolupráce pokračovat a naše starosti se přemístí hlavně do oblasti zvyšování naší výkonnosti :-).

Všem přeji hezké Vánoční svátky a do roku 2008 zdraví a vrcholů všech druhů.

V lednu opět tady ahoj.

Luboš Vidlák


web_pozadi_zima_182.jpg,web_pozadi_zima_183.jpg,web_pozadi_zima_184.jpg,web_pozadi_zima_185.jpg