< zpět

Bike adventure 29. - 30. 7. 2006 Orlické hory

02.08.2006 - PELL'S team
Jarda Rygl ve dvojici s Martinem Ševčíkem (Tesla Brno) se vydali obhajovat loňské vítězství v orientačním bodovacím závodě Bike adventure.

Jarda Rygl ve dvojici s Martinem Ševčíkem (Tesla Brno) se vydali obhajovat loňské vítězství v orientačním bodovacím závodě Bike adventure. www.bikeadventure.czNakonec dokončili na pěkném 5. místě.Závod se jede na klasické turistické mapě 1:50.000. V prostoru závodu je 37 kontrol s různou bodovou hodnotou, principem závodu je nasbírat co nejvíce bodů v časovém limitu v sobotu na 6 hodin a v neděli 4 hodiny.„ Sobotu jsme naplánovali dobře, nasbírali absolutně nejvíce bodů, ale v posledních 2 hodinách závodu jsme se vydali pro body do Polska a tam byly tak spatně sjízdné cesty, což však z mapy vyčíst nešlo, že nám velmi klesl rychlostní průměr a nestihli jsme se vrátit v limitu 6 hodin do cíle a bylo nám 160 bodů odečteno. Po prvním dnu 140km a 15. místo.

V neděli už jsme do Polska ani nejeli, na Českém území byl dostatek bodů. Vymysleli jsme to výborně, nasbírali opět moc bodů a i když jsme v závěru už dost tuhli, měli jsme v nohách 90km a vraceli se přes hřeben hor, stačilo to na 1. místo v etapě a posun na celkové 5. místo“

<


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg