< zpět

Beskydská zastávka Galaxy Série

24.06.2008 - PELL'S team
Poněkud netradičně do pohoří Beskyd si „odskočila“ Galaxy Série. Již popáté se zde konal závod s názvem Galaxy Petyša Tour.

Poněkud netradičně do pohoří Beskyd si „odskočila“ Galaxy Série. Již popáté se zde konal závod s názvem Galaxy Petyša Tour.

Po sportovní stránce se na startu dlouhé trati sešla poměrně silná konkurence a nejvíce se věřilo především domácímu bikerovi Matěji Brožovi (Alve Veřovice), silničářům novojičínského oddílu Forman Cycling v čele s Lukášem Heinrichem a Petrem Hudečkem a sebevědomím hýřil také břeclavský Milan Bachman (Pell´s Team). Hned v prvním kopci se na čele vytvořila skupinka se všemi favority, ale náročné stoupání na Javorník startovní pole notně protřídilo, takže o vrcholovou prémii už si to rozdávali jen tři jezdci: Brož, Bachman a Heinrich. Nastolenému tempu svých dvou kolegů ze špice nestačil Lukáš Heinrich, který okupoval třetí příčku, a o vítězství se rozhodovalo mezi Brožem a Bachmanem. V Bácově jel na čele s dvacetivteřinovým náskokem Milan Bachman, ale Matěj Brož dokázal využít znalosti zdejší trati, Bachmana dojel a s náskokem dvou vteřin nakonec zvítězil. Lukáš Heinrich před cílem sjel z trati a na třetí místo se tak dostal skvěle jedoucí Petr Soukup (Galaxy GS Jistebnice).


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg