< zpět

4. závod ČP XC a 1/2 MX na Zadově

12.06.2006 - PELL'S team
O víkendu jsme vyrazili konečně ve větším počtu na 4. závod ČP na šumavský Zadov.

O víkendu jsme vyrazili konečně ve větším počtu na 4. závod ČP na šumavský Zadov. Sobotní XC jel Milan Šustek. Závod proběhl ve znamení super stíhací jízdy Milana Spěšného, který se po smotaném řetězu propadl hluboko do startovního pole a dokázal se propracovat až na konečné 5. místo. Náš Milan obsadil 40. příčku.

V neděli ráno se konečně pořádně vyčasilo. V 11 hodin odstartoval závod 1/2 MX. Všichni, co si trať projížděli v sobotu, avizovali velice náročný profil a čas okolo 2 hodi. Trať měřila pouze něco přes 30 km a to se mě zdá na 1/2 maraton uz opravdu málo. V závodě se to potvrdilo. Čas vítěze Ondry Fojtíka 1:17:... opravdu nemá s maratonem nic společného. Mám pocit, že pořadatelé tápou s podobou takového seriálu.

Za náš tým se závodu zúčastnili Adam Krutiš, Marek a Tom Vidlákovi, (všichni ELITE) a Milan Kuchařík ve výborně obsazené OPEN. Kluci v Elite dojeli v pořadí Tom - 8., Adam - 10., Marek - 11.. Milan porušil pravidlo bramborových medailí a konečně si po zásluze vyjel bednu - 3. místo. Celkově se tím posunul v pruběžném pořadí ČP na 5. místo.

Kluci v Elite jsou pruběžně 4. Tom a 5. Marek. Adam jel první závod poháru.


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg