< zpět

1. závod Kolo pro život - Orlík tour

07.05.2007 - PELL'S team
V sobotu jsme rozdělili síly.

V sobotu jsme rozdělili síly. Část týmu vyrazila na Orlík na zahajovací závod seriálu Kolo pro život ČS. Na startu u břehu Orlické přehrady se sešlo téměř 700 bikerek a bikerů, aby poměřili své síly.

Mezi nimi byli i závodníci Pells teamu ve složení Lukáš Frýba, Milan Šustek, Jirka Holoubek, Luboš Vidlák.

Po týdnech sucha se z nebe na bikery snesl déšt. Závod se rozjel ve vysokém tempu, Václav Ježek nechtěl nic ponechat náhodě a odjel hned v úvodu.

Za ním jela po většinu závodu osmičlenná skupina, kterou stíhal Lukáš, který díky drobné viroze nebyl 100% fit, bohužel si skupinu nedokázal stáhnout a tak jel většinu závodu za své. Do cíle dorazil 8. v absolutním pořadí, mezi amatéry obsadil skvělé 1.místo. Milan Šustek dojel celkově 18.(9. ELITE)

Já s Jirkou jsme nezvolili správnou startovní pozici, stáli jsme docela vzadu a tak se pro nás první kilometry proměnili pro pro postávání ve špalíru bikeru. Trať byla velice hezká, střídaly se zde rychlé pasáže se strmými výjezdy. Na mě se podepsala startovní stíhací jízda a musel jsem kvuli začínajícím křečím v polovině závodu zvolnit a trošku si zacouvat. Nakonec z toho bylo až 17. místo v kategorii, Jirka dojel pár míst za mnou.

Závěrem bych vyzvihl práci pořadatelů, trat byla perfektně značená, pěkný doprovodný program nám urychlil čekání na vyhlášení.

Špek

<


web_pozadi_zima_182.jpg,web_pozadi_zima_183.jpg,web_pozadi_zima_184.jpg,web_pozadi_zima_185.jpg