CICLOSPORT

Německý výrobce cyklistických computerů, sporttesterů a příslušenství pro sledování sportovního výkonu. Computery jsou nabízeny v ucelených řadách dle počtu funkcí a typu přenosu signálu, sporttestery se vyznačují přehledností, spolehlivostí a mají výbornou životnost. Vysoká užitná hodnota a ovladatelnost řadí Ciclosport mezi přední světové výrobce.


EXUSTAR

Globální výrobce cyklistických treter, pedálů a příslušenství (kufry, přilby, nářadí ad.). Nabízí tretry a pedály pro rekreační sportovce i špičkové závodníky. Výhodou je nabízený rozsah velikostí obuvi 36 - 50 nebo barevné varianty jednotlivých pedálů.


MAGURA

Německý výrobce špičkových odpružených vidlic, brzd a příslušenství. Vidlice Magura se řadí mezi nejkvalitnější v globální nabídce, nabízí systém eLect a další technologie. Kotoučové brzdy MT vynikají výbornou výkonností i životnosní, vyrábí také ráfkové hydraulické brzdy HS a silniční hydraulické RT. Množství produktových testů jen potvrzuje kvality německého výrobce. 


NALINI

Přední italský výrobce špičkového cyklistického oblečení a doplňků, který obléká i světové cyklistické stáje. Nabízí ucelené kolekce v originálních designech, používané materiály patří k tomu nejlepšímu, co lze pro aktivní sport nabídnout. Nalini je jedním ze symbolů italské cyklistiky. 


DABOMB

Světový výrobce rámů a komponent pro MTB, Enduro, Freeride nebo Downhill. Nabízí ucelené řady komponent s nepřehlédnutelným designem a kvalitou.


web_pozadi_jaro_17.jpg,web_pozadi_jaro_172.jpg,web_pozadi_jaro_173.jpg,web_pozadi_jaro_174.jpg